Aktualności

Technologia CAD/CAM w naszej protetyce

Jedna wizyta, natychmiastowy efekt!
Czas leczenia zostaje maksymalnie skrócony – system umożliwia wykonanie uzupełnienia na bieżąco na jednej wizycie. Tym samym nie ma potrzeby stosowania uzupełnień czasowych i kontynuowania leczenia na kolejnych spotkaniach.

Wirtualny model w trójwymiarze bez tradycyjnych wycisków.
Przy zastosowaniu skanera wewnątrzustnego pobierane są dane, na podstawie których tworzony jest trójwymiarowy obraz zastępujący tradycyjny wycisk. Skanowanie jest dokładne i szybkie. Dzięki takiej technologii nie ma mowy o błędach, jakimi obarczone są konwencjonalne wyciski.

Najwyższa jakość i doskonała estetyka uzupełnień.
Dzięki CAD/CAM możemy wykonywać uzupełnienia protetyczne z najlepszych materiałów i z największą precyzją. Dokładność wykonanych prac sięga 0,2 mikrometrów, co nie jest możliwe do uzyskania w tradycyjnej protetyce. Korony, mosty, inlaye i onlaye charakteryzują się trwałością i kilkukrotnie większą wytrzymałością na naprężenia niż tradycyjne prace protetyczne. Uzupełnienie idealnie odwzorowuje kształt i pożądany kolor.

Estetyka uśmiechu i funkcje zgryzowe przywrócone w najlepszy możliwy sposób.
Oprogramowanie umożliwia pełniejszą analizę i diagnostykę, jakiej nie uzyska się na podstawie gipsowego modelu. Wirtualny model pozwala na ogląd i komputerowe pomiary w trójwymiarze. Dzięki temu możliwe jest precyzyjne ustawienie względem siebie szczęki i żuchwy i osiągnięcie właściwego zwarcia, a tym samym przywrócenie funkcji zgryzowych, a także uzyskanie pięknego uśmiechu.

Projektowanie uśmiechu z pacjentem.
Pacjent ma wgląd w cały przebieg projektowania uzupełnienia protetycznego – może obejrzeć cyfrowy model zębów i dziąseł wraz z uzupełnieniem protetycznym na ekranie komputera, a tym samym zobaczyć finalny efekt.

Komfort podczas całego leczenia.
Szybkość przeprowadzenia całego leczenia, pogłębiona analiza i precyzja wykonania uzupełnień, użycie najlepszych materiałów, odejście od tradycyjnych wycisków, przewidywalny efekt i możliwość wglądu w cały proces to z pewnością te elementy, które dają pacjentowi poczucie komfortu.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z informacjami?
Zapisz się do newslettera i otrzymuj wiadomości na Twoją skrzynkę email.

Stomatologia Tarnów
ul. Widok 85
33-100 Tarnów

Chcesz być na bieżąco z informacjami? Zapisz się do newslettera i otrzymuj wiadomości na Twoją skrzynkę e-mail.

Bądź z Nami w kontakcie

T14 655 39 03

T+48 605 061 435